Zaradni Pasjonaci

To miejsce, w którym spotykają się ludzie z pasją i Ci którzy jej poszukują. Ludzie przed, którymi prakseologia nie kryje żadnych tajemnic oraz Ci, którzy nie są mistrzami sprawnego działania i zaradności, ale chcieliby choć odrobinę to zmienić. Nasi goście będą opowiadać nie tylko o swoich zamiłowaniach. Będziemy rozmawiać również o życiu zawodowym, o doświadczeniu, wiedzy, nauce, o ciekawych sposobach radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Zaradność oraz pasja to motywy przewodnie tego bloga. Uważam, że zaradność ułatwia Nam życie, a pasja dodatkowo je upiększa. Co więcej zaradność to umiejętność, której można się nauczyć. Poprzez wiedzę i doświadczenie innych ludzi oraz nasze działanie możemy ją ciągle rozwijać. Wierzę, że treść tego bloga będzie wartościowa i pomoże niejednemu czytelnikowi.

Drogi czytelniku i słuchaczu! Jeśli uważasz, że treść którą przekazuję jest  przydatna w Twoim środowisku przekaż ją proszę dalej w świat wszystkim, którzy mogą z niej skorzystać. Będę bardzo wdzięczny za ten gest! 🙂